סל הקניות ריקחיפוש מוצר

קטגוריות החנות

 

paypal

 

post

 

עלויות המשלוח:

איסוף עצמי  0 ש"ח
עד 2 ק"ג  15 ש"ח 
 מעל 2 ק"ג עד 20 ק"ג משלוח חבילה בדואר מסניף לסניף
 30 ש"ח
מעל 150 ש"ח לירושלים ומעלה אדומים  0 ש"ח
משלוח שליחים אקספרס (מחוץ לי-ם)  45 ש"ח
משלוח גוביינא- תשלום בסניף דואר בקבלת החבילה 30 ש"ח

     

  להזמנה בטלפון חייגו:


02-6247821


h-tiveit.co.il


fac

CRV Protector

PDFהדפסהאימייל
מגן על כלי הדם והלב
מחיר
מחיר מחירון : 192.30 ₪
מחיר שלנו : 179.90 ₪
יצרן/חברה: הומאוטריט לאב
תיאור * מוצר זה אינו תרופה ולא נועד להחליף טיפול רפואי. המידע לעיל אינו מבוקר על ידי משרד הבריאות
CRV Protector -משפר זרימת דם ומסייע בניקוי כלי הדם
 
אנשים רבים בעולם המערבי סובלים מליקויים בזרימת דם ומתפקוד לא תקין של מערכת הלב וכלי הדם, עקב שקיעה של חומרים שומניים, כולסטרול, פסולת תאית, סידן וחומרי קרישה בשכבה הפנימית של העורקים, או עקב מחלות שונות כגון לחץ דם גבוה, סוכרת, מצבים כרוניים של דלקת ועוד.
 
 
חברת הומאוטריט מביאה לכם את ה-CRV Protector, מוצר ייחודי המבוסס על האנזים serrapeptase. אנזים זה הוא אנזים פרוטאוליטי, המסוגל לפרק ביעילות רבה רקמות מתות, קרישי דם, ציסטות, פלאקים בכלי-הדם, להתערב בתהליכים דלקתיים בשלבים שונים ואף להפחית כאב. ה-CRV Protector משפר ומסייע לטיפול בבעיות ומחלות הנובעות מירידה בתפקוד של מערכת הלב וכלי הדם.
 

 

השפעותיו של ה-CRV Protector:

  • מסייע בניקוי של כלי הדם.
  • משפר את זרימת הדם.
  • מסייע לפעילות הלב.
  • מסייע לטיפול בטחורים ובוורידים בולטים
  • מונע חסימות והיצרות של כלי הדם
 
המרכיבים של CRV Protector:
 
האנזים Serrapeptase:
מחקרים קליניים שונים שנערכו במדינות רבות באירופה ואסיה מראים שהאנזים serrapeptase מעורר פעילות פיברינוליטית, פעילות נוגדת-דלקת וכן מסייע במניעת בצקת ברקמות שונות. נראה שהשפעתו נוגדת-הדלקת היא חזקה ויעילה יותר לעומת פעילותם של אנזימים פרוטאוליטים אחרים. בנוסף לפעילותו בפירוק חלבונים ולהפחתת תהליכים דלקתיים בגוף, נמצא שיש לו השפעה חזקה למניעת כאב, וזאת בשל יכולתו למנוע שחרור של תרכובות הגורמות לכאב מרקמות דלקתיותמ.
 
היווצרות של משקעים בכלי הדם (פלאק) נגרמת כתוצאה משקיעה של חומרים שומניים, כולסטרול, ספולת תאים, סידן וחומרי קרישה בשכבה הפנימית של העורקים. שכבה מעובה של פלאק בכלי הדם עלולה לגרום לחסימה חלקית או מלאה בזרימת הדם דרך העורקים והתקשות של העורקים עד כדי סכנה להתפתחות שבץ מוחי או התקף לב.
 
ד"ר האנס ניפר (Dr. Hans Nieper), רופא פנימי מהאנובר, גרמניה, חקר את פעולתו של האנזים Serrapeptase על משקעי פלאק בכלי הדם. הוא מצא שלאנזים Serrapeptase יש יכולת להגן מפני אירוע מוחי, ושפעילותו מהירה ויעילה יותר לעומת טיפולים אחרים בהם נעזרים להסרת פלאקים שנוצרו בעורקים, כיוון שלאנזים Serrapeptase יש יכולת להמיס קרישי דם. בנוסף מצא ד"ר ניפר שהאנזים Serrapeptase גורם לוורידים בולטים (דליות) להתכווץ.
 
ד"ר ניפר השתמש באנזים Serrapeptase לטיפול בחסימות עורקים במטופלים שלו, במקרים של היצרות חמורה של עורקי הצוואר, וביעקר במטופלים שדיווחו על תסמינים חמורים כגון עיוורון. תוצאות הטיפולים היו מצוינות, למעשה, מצילות חיים. לתוצאות אמינות ראשונות ניתן לצפות כבר לאחר 6 עד 8 חודשי טיפול, ואפילו לאחר שנה וחצי מסיום הטיפול נראה שיפור מהותי במצוום של המטופלים.
 
היתרון שבשימוש באנזים serrapeptase מושג מהעובדה, שבשונה מאנזימים אחרים הנמצאים בנוזלי הגוף, הוא משפיע רק על רקמות מתות, למשל שכבות של חומרים שאינם מסיסים השוקעים ונצמדים לשכבות הפנימיות של כלי הדם ומגבילים בצורה מסוכנת את זרם הדם והחמצן למוח ולרקמות השונות. הטיפול באנזים serrapeptase, בשל פעילותו יוצאת הדופן למניעת התהוות חוזרת של משקעים בעורקים, מהווה טיפול יעיל ביותר לטיפול במחלות של כלי-דם, במיוחד לאחר תהליכי צינתור או ניתוח מעקפים.
 
דבשה רפואית - Melilotus Officinalis
ה-CRV-Protector מכיל את הצמח מלילוטוס  (Melilotus Officinalis- דבשה רפואית), המוכר היטב ברפואה המסורתית. המלילוטוס הראה יעילות גדולה, בשילוב עם פעולת האנזים serrapeptase, לחיזוק ושיקום מערכת הלב וכלי הדם. השימוש העיקרי במלילוטוס הוא לשיפור בזרימת דם למוח ולפריפריה,  לחיזוק של כלי הדם ושל פעילות הלב ולשיפור זרימת הדם לשריר הלב. המלילוטוס מסייע להגדיל את תפוקת הלב, ואף מתאים לטיפול בוורידים בולטים (דליות) וטחורים. בנוסף, למלילוטוס השפעה נוגדת דלקת ונוגדת בצקת, הוא משכך כאבים, נוגד עוויתות ומונע התכווצות שרירים.
 
מגנזיום הידרוקסיד - Magnesium Hidroxide
ה-CRV-Protector מכיל מגנזיום מסוג הידרוקסיד (Milk Magnesium), שהוא הצורה הזמינה ביותר לגוף. המינרל מגנזיום מסייע לטיפול בהתכווצויות שרירים, מייעל את יכולת ההתכווצות של כלי הדם ושל שריר הלב. המגנזיום חשוב לתפקוד תקין של מערכת הלב וכלי הדם כיוון שהוא מסייע לשיפור הזרימה במחזור הדם ומסייע לאיזון של לחץ דם.
 
כמוסה צמחית, משקל כל אחת 500 מ"ג ובתוכה:
50 מ"ג פפטיזיים, 
250 מ"ג מגנזיום הידרוקסיד,
50 מ"ג מלילוטוס אופיסינאליס,
50 מ"ג צלולוז
 
תכולה: 120 קפסולות.
 
תוסף תזונה
 
הנחיות שימוש:
2 כמוסות, פעמיים ביום.
יש לקחת כשעתיים לאחר הארוחה.
 
השפעות בין תרופתיות: אנשים הנוטלים תרופות מדללות דם יש להיוועץ ברופא.ן
Hebrew Arabic English French Russian Spanish

facebooklogo   icon youtube    Contact Us email or phoneאין לייחס לרשום התוויה רפואית

 

טבליה חזקה לגבר 

עם צמחים

פורמולת שיא נורמדם

להפחתת לחץ דם

למניעת התקרחות

וחיזוק שורשי השיער

"נילס יארד רמדיס" חברת קוסמטיקה

טבעית ואורגנית

virmax  blood pressure heart ha picasion.com 6c004decc7b3a40182f4ef6f6f607ad6 2           נלס יארד
 פרטים נוספים   פרטים נוספים  פרטים נוספים          פרטים נוספים