סל הקניות ריקחיפוש מוצר

קטגוריות החנות

 

paypal

 

post

 

עלויות המשלוח:

איסוף עצמי  0 ש"ח
עד 2 ק"ג  דואר רשום 15 ש"ח 
 מעל 2 ק"ג עד 20 ק"ג משלוח חבילה בדואר מסניף לסניף
 30 ש"ח
משלוח שליחים אקספרס (מחוץ לי-ם)  49 ש"ח
משלוח בירושלים עם שליח (תשלום ישירות לשליח תלוי אזור) 30-40 ש"ח


  להזמנה בטלפון חייגו:


02-6247821


h-tiveit.co.il


fac

ג'ימנמה

PDFהדפסהאימייל
לאיזון רמות הסוכר בדם
מחיר
מחיר מחירון : 70.00 ₪
מחיר שלנו : 70.00 ₪
יצרן/חברה: ד"ר גרין
תיאור * מוצר זה אינו תרופה ולא נועד להחליף טיפול רפואי. המידע לעיל אינו מבוקר על ידי משרד הבריאות

 

ג'ימנמה-קר הינו מוצר המיועד לאיזון רמות סוכר בדם. מועיל ומאזן רמות סוכר עבור חולי סוכרת ואנשים הנמצאים בקבוצות סיכון.

ג'ימנמה

ג'ימנמה הינו צמח מרפא הודי הידוע ברפואה האיורוודית מזה מאות שנים. הוא הצמח המשמעותי ביותר עבור חולי סוכרת ועבור אנשים הנמצאים בקבוצות סיכון לחלות בסוכרת. ג'ימנמה מסייעת לגוף להשתמש באינסולין ביתר יעילות. גימנמה מכילה את מרבית חומצות אמינו חיוניות לשמירה על תפקוד מערכות גופניות באופן תקין. ג'ימנמה ידועה ביכולתה לשקם תאי בטא פגועים בלבלב. בניסוי מחקרי שנערך בהודו נמצא כי שימוש בצמח Gymnema Sylvestre הביא להורדה של רמת סוכר בתוך כמה שבועות,  כמו כן נמצאה התאוששות של איי לנגרהס ותאי בטא בלבלב בשני סוגי הסוכרת כתוצאה משימוש בצמח ג'ימנמה. נתונים דומים נמצאו במחקר שנעשה במשך שנה בבית החולים האוניברסיטאי "קליפוק" בעיר מדרס שבהודו.

נטילת צמח ג'ימנמה Gymnema Sylvestre הורידה בצורה משמעותית כאבים נוירופטיים וגרמה לירידות משמעותיות בצריכת האינסולין. החולים בקבוצת הניסוי שקיבלו Gymnema Sylvestre דיווחו על הרגשה כללית טובה יותר, בבדיקות הדם שלהם נמצאה ירידה ברמות ההמוגלובין המסוכרר  HBA1C. כמו כן נרשמה ירידה ברמות כולסטרול וברמות של טריגליצרידים.

שימוש בצמח ג'ימנמה מוריד את ההתמכרות לצריכת סוכרים. כמו-כן, הג'ימנמה הופכת את הסוכרים שאנו צורכים לזמינים לשריפה על ידי הגוף, כך שהגוף שורף אותם במקום להפוך אותם לשומנים. באמצעות מאפיין זה הג'ימנמה עשויה למנוע השמנה ועוזרת לגוף לבנות שרירים ולאזן את רמות הסוכר בדם. זו אחת הסיבות שניתן לצרף את הצמח גימנמה לשימוש עבור אנשים המעוניינים לרדת במשקל.

מהם תסמיניה של הסוכרת?

אם יש לך אחד או יותר מהתסמינים הבאים עליך להיבדק בדחיפות אצל רופא על מנת לשלול שאין המדובר בסוכרת: תחושת צמא ויובש בפה, תחושת רעב תמידי, ירידה במשקל, הטלת שתן תכופה, פצעים שאינם מגלידים, עייפות מתמשכת, ראיה מטושטשת, או פגיעה בתחושה כגון עקצוץ בכפות הרגליים ובידיים. בדיקה פשוטה המודדת את רמות הגלוקוז בדם יכולה לגלות את המחלה (ערך גלוקוז בצום מעל 126 מ"ג/ד"ל).

לסוכרת המתפתחת לאורך שנים פגיעה קשה ובלתי הפיכה באיברי גוף רבים. בדומה ללחץ דם גבוה, סוכרת הינה "רוצח שקט". בארץ לבדה כ- 400,000 חולי סוכרת ועוד כ- 200,000 אנשים שאינם יודעים שהם חולים במחלה.

מחקרים רבים מוכיחים כי איזון קפדני של רמות הסוכר בדם מקטין עד מאד את שיעור וחומרת הסיבוכים הנובעים מהמחלה ומדגישים את הצורך בניהול נכון ומושכל של חולי הסוכרת, איש איש על פי גורמי הסיכון האחרים לטרשת עורקים ומחלות הרקע האחרות המאפיינים אותו. מכאן שהטיפול בסוכרת אינו כולל רק איזון של רמות הסוכר בדם, אלא שינוי דרמטי באורחות החיים הכולל תזונה נכונה, הפסקת עישון, פעילות גופנית סדירה, הפגת מתחים, מניעת משקל עודף ואיזון לחץ הדם.

אורחות חיים בריאים ותזונה נכונה – בניגוד לסוכרת נעורים (סוכרת מסוג 1), שם הבעיה העיקרית הינה הרס של תאי הלבלב המפרישים אינסולין (ההורמון האחראי על הכנסת הסוכר אל התאים), הבעיה בסוכרת של הגיל המבוגר (סוכרת מסוג 2) הינה פעמים רבות כמות מספקת של אינסולין אך הגוף משום מה לא משתמש בהורמון ולכן לא מפרק את הסוכר. הלבלב מפריש עוד יותר אינסולין מה שגורם לעודף של ההורמון ולהחמרה בתסמונת המטאבולית וחוזר חלילה. גורם הסיכון העיקרי הינו השמנת יתר. מכאן החשיבות שבשמירת משקל תקין ופעילות גופנית אירובית סדירה בחולי סוכרת.

חשוב לשים לב בבדיקת דם לערך HbA1c  – רמת ההמוגלובין בדם שעבר גליקוזילציה. ערך זה מייצג את איזון הגלוקוז בדם לאורך תקופה ארוכה ולכן מהווה מדד מהימן למידת האיזון הרציף של הסוכרת. ככל שרמת ההמוגלובין C1A גבוהה יותר כך גם סיבוכי התחלואה והתמותה מסוכרת גבוהים יותר.

לסיכום, סוכרת הינה מחלה רב-מערכתית ולא בעיה של "מתיקות-יתר". לפיכך, חשוב לאבחן את המחלה מוקדם ככל האפשר ולטפל בה כבר בשלביה הראשונים. לאורחות החיים מקום מרכזי באיזון משק הסוכר.

הרכיב כמות בכמוסה
ג'ימנמה 400 מ"ג
קופסא מכילה 100 כמוסות

אופן השימוש: שתי כמוסות ביום עם הארוחות

Hebrew Arabic English French Russian Spanish

facebooklogo   icon youtube    Contact Us email or phoneאין לייחס לרשום התוויה רפואית

 

טבליה חזקה לגבר 

עם צמחים

פורמולת שיא נורמדם

להפחתת לחץ דם

למניעת התקרחות

וחיזוק שורשי השיער

virmax  blood pressure heart ha picasion.com 6c004decc7b3a40182f4ef6f6f607ad6 2
 פרטים נוספים   פרטים נוספים  פרטים נוספים