סל הקניות ריקחיפוש מוצר

קטגוריות החנות

 

paypal

 

post

 

עלויות המשלוח:

איסוף עצמי  0 ש"ח
עד 2 ק"ג  דואר רשום 15 ש"ח 
 מעל 2 ק"ג עד 20 ק"ג משלוח חבילה בדואר מסניף לסניף
 30 ש"ח
משלוח שליחים אקספרס (מחוץ לי-ם)  49 ש"ח
משלוח בירושלים עם שליח (תשלום ישירות לשליח תלוי אזור) 30-40 ש"ח


  להזמנה בטלפון חייגו:


02-6247821


h-tiveit.co.il


fac

גרמזה פרמצבטיקה


logo_gramse

גרמזה פרמצבטיקה תוספי תזונה ותרופות - נספג יותר, יעיל יותר, טעים יותר

חברת גרמזה פרמצבטיקה משווקת מגוון רחב של תוספי תזונה ותרופות ומרחיבה באופן שיטתי את קו המוצרים שלה, בהתאמה להתפתחויות המתקדמות ביותר בעולם הבריאותי. הקו המנחה את מחלקת הפיתוח של החברה הוא יעילות המוצרים, רמת הספיגה והטעם, על כן חלקם הגדול של המוצרים מיוצר בפורמולות נוזליות או מסיסות בפה - צורה המסייעת ללקוחות המתקשים בבליעה והמשפרת במאות אחוזים את שעורי הספיגה של המוצרים בגוף. 

מגוון המוצרים נבחר בקפידה על-מנת לתת מענה בריאותי כולל לצרכי גברים, נשים וילדים. המוצרים הטבעיים כוללים בין השאר תוספת ברזל לנשים וילדיםקואנזים Q10מגה פרוביוטיקהמולטי-ויטמין למבוגרים וילדיםאומגה 3 ועוד, ללא חומרים משמרים.

גרמזה פרמצבטיקה בע"מ ממוקמת באזור התעשייה של יקנעם ופועלת עם צוות מקצועי ומיומן בתחומי הפיתוח והשיווק. החברה נוסדה בשנת 1938 ומספקת את מוצריה לשוק הרחב, לקופות החולים, מוסדות בריאות, בתי מרקחת ופארמים וכן למטפלים במגוון רחב של תחומים.

מערך הדרכה וייעוץ

חברת גרמזה מעניקה שירותי הדרכה וייעוץ באמצעות נטורופתים לאנשי המקצוע כמו גם ללקוחות הפרטיים. את אנשי המקצוע מדריכים נציגי החברה בתחומי הרפואה הקונבנציונאלית והאלטרנטיבית במרפאות, בנקודות המכירה ובימי עיון.

שירות הייעוץ לציבור הצרכנים מתבצע באמצעות הדרכה טלפונית בשירות שיחת חינם או בפניה באמצעות האינטרנט. הייעוץ ניתן לגבי מוצרי החברה וכן לגבי נושאי בריאות כלליים הקשורים בצריכת המוצרים. הייעוץ המקצועי כולל משלוח מאמרים וספרות מקצועית על מוצרי החברה המתקבלים מספקי המוצרים בחו"ל.

Hebrew Arabic English French Russian Spanish

facebooklogo   icon youtube    Contact Us email or phoneאין לייחס לרשום התוויה רפואית

 

טבליה חזקה לגבר 

עם צמחים

פורמולת שיא נורמדם

להפחתת לחץ דם

למניעת התקרחות

וחיזוק שורשי השיער

virmax  blood pressure heart ha picasion.com 6c004decc7b3a40182f4ef6f6f607ad6 2
 פרטים נוספים   פרטים נוספים  פרטים נוספים